Kola & lyže Usnul

[description, Specializovaná prodejna / servis / bazar / půjčovna jízdních kol a elektrokol, sjezdových a běžeckých lyží, snowboardů. Jsme specializovaná prodejna, servis, půjčovna, bazar a eshop s jízdními koly a elektrokoly. Nabízíme rovněž široký sortiment doplňků a náhradních dílů. V zimní sezóně prodáváme, servisujeme a půjčujeme sjezdové, běžkařské a snowboardové komplety. Dále nabízíme zimní vybavení a doplňky. Provádíme profi broušení bruslí. Zastoupení značek jízdních kol, elektrokol, koloběžek: GHOST SUPERIOR KTM LEADERFOX LAPIERRE APACHE CRUSSIS SCOTT LEVIT LOVELEC PELLS Zastoupení hlavních značek doplňků a náhradních dílů: SHIMANO CRAFT SILVINI NORTHWAVE GIRO R2 RUDY PROJECT HAVEN FORCE NUTREND]

loader
Po - Pá: 9.00 - 17.30
So: 9.00 - 12.00
Kola & lyže Usnul

Jsme největší specializovaná prodejna, servis, půjčovna, bazar a eshop s jízdními koly a elektrokoly v regionu. Nabízíme široký sortiment doplňků a náhradních dílů. V zimní sezóně prodáváme, servisujeme a půjčujeme sjezdové, běžkařské či snowboardové vybavení a dále provádíme profi broušení bruslí.

Naše rodinná firma Kola & lyže Usnul má více než 30-ti letou tradici. O chod prodejny se starají odborníci v cyklistické a lyžařské oblasti a zároveň aktivní vášniví sportovci.
Podělte se s námi o zážitky z vaší jízdy #veusvyskov
Back to top